Recenze Epam

Přidáno: 2. února 2013

Zakoupeno v Lékárna doktorka

• uleví od bolesti
  • nezjistila jsem

Na doporučení jsem si objednala tento produkt, Splnil mé očekávání. Doporučila jsem jej i svým známým.

Přidáno: 26. prosince 2012

• je super

Přidáno: 12. prosince 2012

OK

Přidáno: 21. října 2012

Zakoupeno v Lékárna.cz

• výborná mast vždy nejen mě, ale i celé rodině pomohla od bolesti

byla mi doporučena kamarádkou
jsem s ní velice spokojená
většinou pomůže během chvilky

Přidáno: 10. září 2012

• pomohlo výborný

Ověřený zákazník Lékárna-madona.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 12. srpna 2012

Zakoupeno v Lékárna-madona.cz

• je to osvedčene, a fakt to funguje.
  • zatial žiadne nemam.

je to dobry produkt.unas nedostupny

Přidáno: 29. března 2011

(naposledy upraveno 29. března 2011)

• přirozená likvidace bradavic...funguje, nebolí, nepálí...bradavice začnou okamžitě pomalu ustupovat
  • horší aplikace a nutná opatrnost při manipulaci...chránit oči, nemnout si je po aplikaci

vlaštovičník funguje na mé vleklé bradavice...po důkladném vypálení dusíkem se znovu objevily plus i na jiných místech, tak jsem si řekl, že zkusím jiné řešení...stačí potřít žlutou mízou přímo z vlaštovičníku z rostliny (to je nejsilnější), nebo touto tinkturou (pohodlnější a dostupnější) - ideálně 5x denně, minimálně 2x...záleží, jak rychle chcete, aby léčba postupovala

důležité je, že i když bradavice skoro zmizí, stále místo potírejte...čím blíž jste kořenům, tím pomaleji to jde...občas strhněte odumřené buňky

bradavice cca 1cm v průměru trvala vyléčit zhruba 6 měsíců, od půlky je už sotva znatelná

Přidáno: 16. června 2010

(naposledy upraveno 16. června 2010)

• Dcera ( 12 let ) měla bradavičky snad na všech prstech rukou ( 2-3 na jednom prstě ). Problém přetrvával asi 3 roky. Zkoušela jsem Duofilm, Verumal, hlívu ústřičnou, cibuli, různá homeopatika a dokonce i zaříkávání:-) NIC nepomáhalo. Na kožním jí bradavičky vypalovali dusíkem - otřesný zážitek. Jelikož byli bradavičky u nehtovýh lůžek, ty se poškodily, navíc bylo vše velice bolestivé. Už jsem ji tam nedostala. Od kamarádky jsme dostali výrobky Epam: vlaštovičník na potírání a propolis vnitřně, který pila ráno a večer (do skleničky s vodou). Mezitím jsme občas potřeli prostředkem Kolodium Forte. Zázrak, asi za měsíc byli bradavičky pryč. Dcera si myslí, že nejvíc zabral propolis vnitřně, který jak víme ničí viry. Ať to bylo cokoliv, jsme moc rádi, že jsme se toho zbavili. Všem, co bojují s bradavičkami přeji hodně sil :-)

EPAM výrobky nám poradila kamarádka. Jediný přípravek, který na bradavice spolu s EPAM propolisovou tinkturou a Kolodium forte zabral. Určitě všem doporučuji.

Přidáno: 30. září 2009

(naposledy upraveno 30. září 2009)

• po lyžování jsem si poranila koleno a lékaři mne chtěli pouze operovat,vyzkoušela jsem masti popova,grešíka,ale bez úspěchu po 4 týdením užívání zámečnické masti moho znovu aktivně sportovat EVA ,doporočuji Všem!!!

na doporučení známe a neobsahují žádné konzervační látky
zkušenosti jsou výborné
dobře
protože funguje
abyc si koupil to samé,tedy zámečnickou mast

Přidáno: 16. září 2009

• bezva funguje,doporučuji jana